Cukrárna U Volfů v Písku byla založena před více než 100 lety, v roce 1909!
Po svém vyučení a získání bohaté praxe v po Čechách i ve Vídni si založil svoji cukrárnu Josef Volf v Písku napřed v Heydukově ulici a pak se přestěhoval v roce 1932 do nového domu v Ningrově ulici.
Nyní, od roku 1991 je cukrárna opět v rodinných rukou.

Cukrárna U Volfů má svoji výrobnu a denně připravuje a nabízí až 36 druhů sladkých zákusků - vše jen a jen z vlastní výroby. Pro výrobu zde používáme klasické suroviny - cukr, mouku, vejce, máslo, pravou živočišnou šlehačku z Madety, hořkou belgickou čokoládu 72% a do ovocných dortů čerstvé ovoce a jednodruhovou marmeládu.

Vedle klasických a tradičních výrobku jako jsou věnečky ,větrníky, punčáky,princesky jsme zařadili v této cukrárně do výroby i nové výrobky .
V Královském čokoládovém dortu Royal je použita pravá čokoláda a v dortu Karamel je belgická karamelová čokoláda, karamel a griliaš.
Nabízíme i ovocné dorty s tvarohem a jogurtem. Když si nevyberete ze zákusků, můžete si vybrat zmrzlinový pohár, koktejl nebo například horké maliny. Můžete využít posezení s kávou nebo čajem v kavárně.

V cukrárně je k dispozici pro zákazníky zdarma Wifi. Je možné využít pro informace i emailovou poštu nejen vlastní počítač, ale i zdejší cukrárenský.

OTEVÍRACÍ DOBA:
po-pa 8.00 - 17.30
sobota 8.00 - 12.00

2x ŽIVNOSTNÍK ROKU města Písek

Jak jsme již psali, naším krédem je poctivá práce, kvalita surovin a spokojený zákazník. Za to vše jsme již 2x získali titul ŽIVNOSTNÍK ROKU města Písek a 1x ocenění "Spokojený zákazník".